Westfriese sponsoren Adventskalender 2016

Wij danken onze sponsoren die de adventskalender 2016 mogelijk hebben gemaakt:

 stoomtrein-lr

Restaurant het Wapen van Medemblik & Catering. http://www.hetwapenvanmedemblik.nu

Schoonheidssalon Skin Solutions – Hoorn. http://www.skin-solutions.nl

Wijnpakketten – Soroptimistclub Hoorn e.o. http://www.bestsellers.eu/alois-kirchen-weissburgunder-make-a-wish-doos

Restaurant Smederij – Enkhuizen. http://www.restaurantdesmederij.nl

De Kerstbomenakker – Zuidermeer. http://www.samschagenbv.nl

Vereniging Oud Hoorn. http://www.oudhoorn.nl

Kapperij Image Company – Hoorn. http://www.kapperij.nl

Scharrelboerderij Wadwaai. http://www.scharrelboerderij-wadwaai.nl

Live Green Magazine. http://www.livegreenmagazine.nl

Van Kop tot Staart – Hoorn en De Goorn. http://www.vankoptotstaart.nl

Tillemans Tailors – Hoorn. http://www.tillemanstailors.nl

Apotheek Wognum – Wognum. http://www.apotheekwognum.nl

Smallsteps Kindervloot – Medemblik. http://www.kinderopvang-kindervloot.nl

Museumstoomtram Hoorn-Medemblik. http://www.stoomtram.nl

Stoommachinemuseum Medemblik. http://www.stoommachinemuseum.nl

Muziekduo CoDa – Enkhuizen. http://www.codacoda.nl

Tennisvereniging Juliana – Hoorn. http://www.hltvjuliana.nl

Wijngaard Saalhof – Wognum. http://www.wijngaardsaalhof.nl

Fort Kijkduin – Huisduinen/Den Helder. http://www.fortkijkduin.nl

LifePharm Kasia Klosowska – Hoorn. http://www.all4well.mylifepharm.com

Startwijzer – Hoorn. http://www.startwijzer.info

Dick Kok Keurslager – Wognum. http://www.kok.keurslager.nl

Watt Cycling Center – Zwaag. http://www.wattcyclingcenter.nl/west-friesland

Te Warskip bij BlokVis – Andijk. bijblokvis.wordpress.com

Kleurrijke Spellen – Andijk. http://www.kleurrijkespellen.nl

Triggerpoint Therapie Enkhuizen. http://www.swpe.nl

YogaValley – Zwaag. http://www.yogavalley.nl

Seniores Priores – Westwoud. http://www.seniorespriores.nl

Project Direct Hosting. bitcoinwebdesigner.nl/wordpress-hosting

Bakkerij Smit, Gedempte Turfhaven 56 Hoorn –  T. 0229 214935

Abdij Egmond. http://www.abdijvanegmond.nl

Restaurant ’t Raethuys – Wognum. http://www.cafestam.nl

Met dank aan MultiCopy Enkhuizen.

Beeldcredit: collectie Museumstoomtram Hoorn – fotografie: Jan Siebring

Voor deze loterij is een kansspelvergunning afgegeven door de kansspelautoriteit op 18 november onder nummer 10487.

Een gedachte over “Westfriese sponsoren Adventskalender 2016

  1. Pingback: Adventskalender voor het goede doel | Vrouw@lert

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s